Bogate sponsorki – Co musisz o nich wiedzieć?

Właśnie ogłoszenie potomstwa jest nawet produkowaniem potomstwa. To brzmi okropnie, jak tylko myślimy, że wszyscy jesteśmy potomstwem, które zostało wyprodukowane. Ale tak też można do tego podejść. Budowanie więzi to jest też podstawowa funkcja kontaktów seksualnych. Pozwala nam na bogate sponsorki, pozwala nam budować więzi z innymi ludźmi. Jest to również przyjemność. Tak jak państwo wiecie. Bogate sponsorki to często powtarzają! Na zajęciach na uniwersytecie w Teksasie też zrobiono badania.

Jakie są powody dla których ludzie lubią sex sponsorki?

Wyliczono 247 powodów dla których ludzie uprawiają seks. Te powody są bardzo różne. Dla przyjemności, dla zarobków, bo znajomi mnie namówili, bo go nie miałam, bo się nudziłem, bo był tak atrakcyjny, że nie mogłam się mu oprzeć. A mój ulubiony to ten: „bo chciałam spotkać spotkać Boga”. Wspaniały argument tego żeby mieć udany kontakt seksualny! Aby w ogóle rozmawiać o seksie. Wydaje mi się że na początku trzeba sobie zdawać sprawę, że sex sponsorki tak naprawdę bardzo mało wiedzą na ten temat. Także w ogóle rozmawianie o seksie czy jest on dla nas, jest tak bardzo indywidualny, tak bardzo zróżnicowany, że trudno tutaj o bogate sponsorki.

sex sponsorki

Jaki sex uwielbiają bogate sponsorki?

Myślę, że w ogóle lubię taką metaforę która mówi o tym że seks jest jak sen, że nie da się tak łatwo zinterpretować takiego zachowania seksualnego. Tylko dlaczego uprawiamy seks? Dlaczego my akurat mam ochotę na seks? W tym momencie dlaczego akurat teraz nam się tak trafiło. Dlaczego teraz go uprawiamy? Kto za tym stoi, kiedy mówię że seks jest jak sen. Myślę od razu, oczywiście o interpretacji marzeń sennych, które już wiele lat temu opisywał Zygmunt Freud. On na przykład mówił o tym, że żeby w ogóle interpretować sny musimy wziąć pod uwagę zasady przy interpretacji snów.

Czy pojawiają się one w naszych snach?

Czyli taka zasada pozostałości dnia. Czyli patrzymy na sen jak na przykład rozmawiamy o seksie już z pacjentem. Jak rozmawiamy podczas terapii o śnie to najpierw interesuje nas też to co się wydarzyło w ciągu tygodnia, mianowicie jakie pozostałości dnia. A co w tym śnie jest reprezentowane? Poza tym ma też dwie warstwy. Warstwę jawną taką, która jest dla nas dosyć jasna i bardzo ukrytą warstwę wewnętrzną i to jest warstwa która musi zostać ukryta. Jakbyś dzwoniła to byśmy się obudzili z przerażenia, bo nagle bogate sponsorki poczułyby, że czują brak, bo by sobie uświadomili, że czują takie rzeczy których nasze superego nie chce.

Przykłady dla pani zasponsoruje pana

Dam pani przykład taki: Kobieta która pewnego dnia tak mówiła, umówiła się ze swoją przyjaciółką i w tym samym czasie kiedy umówiła się na lunch ze swoją przyjaciółką otrzymała mniej więcej informacje w tym samym czasie od swojej siostry że ta pani zasponsoruje pana. Wychodzi za mąż dla swojego narzeczonego którego ta kobieta znała. W nocy miała sen. A sen był taki że była gdzieś w jakimś domu który przypominał jej dom, jej dom rodzinny. W tym domu rodzinnym była jej przyjaciółka i ona podeszła do niej. Przyjaciółki rozmawiały o takich rzeczach związanych z lotnictwem i nagle zaczęły mieć kontakt seksualny. Ta kobieta się wybudziła zupełnie zdezorientowana. O co chodzi? I kiedy spojrzymy właśnie na ten sen pod kątem pozostałości dnia. To widzimy że ta przyjaciółka gdzieś jest. Też ta informacja cały czas o tym, że bogate sponsorki wychodzą za mąż za pewnego faceta.

pani zasponsoruje pana

Jakie są do tego mechanizmy obronne?

Mechanizm obronny we śnie na przykład przy przemieszczaniu uczuć jest jednak z jakiegoś punktu do innego. Żeby było łatwiej, w ogóle łatwiej.. Już tłumaczę. Historia tej kobiety powiedzielibyście państwo, że ona jest w pierwszym momencie kiedy zobaczyła chłopaka swojej siostry przed laty, poczuła do niego ogromnie dużo sympatii ale też fascynacje erotyczne. Kiedy dowiedziała się o tym, że siostra wychodzi za mąż, dlatego że właśnie ten facet, który jej się chyba też bardzo podobał, to ujawniło się to pragnieniem seksualnym. Pragnienie seksualne zostało przekierowane do tego właśnie faceta przez przyjaciółkę. Bo łatwiej było to tak wytrzymać.

Kontakty seksualne z bogatymi sponsorkami

Gdyby nagle przyznała się sama przed sobą, to psychika podsunęłaby jej to, że ona marzy o kontakcie seksualnym ze swoim potencjalnym przyszłym szwagrem. To rzeczywiście.. Tak właśnie działają mechanizmy obronne w snach. Dlatego pewne warstwy są ukryte i ja myślę sobie że z seksem jest podobnie. Jest taka warstwa jawna i my wiemy, dlaczego uprawiamy seks. Właśnie możemy sobie powiedzieć. Po prostu mieliśmy ochotę na seks sponsorki. Ale też z drugiej strony jak się przyjrzymy tej ukrytej warstwie, to jak zobaczymy co za tym stoi to się okazuje że na przykład nie jesteśmy zdenerwowani akurat i chcieliśmy się odstresować.

Co mówią na to pary?

Albo tak jak mi się przypominają takie pary, które opowiadają jak czasami po prostu się czują, ponieważ chcą wykonywać różne rzeczy w życiu. Dużo obowiązków w pracy opieki nad dziećmi i tak dalej.. Oni jakoś poczuli rozłączenie od siebie. Pewnego razu byli gdzieś akurat z rodzicami i nagle po prostu się trafiło, że zaczęli mieć kontakt, mieć kontakt seksualny, to znaczy uprawiali seks w łazience. Oczywiście dzieci gdzieś tam w pokoju.. A jak się temu potem przyjrzeć to oni też potrzebowali tego. Poza tym żeby się rozładować seksualnie, byli bardzo ukryci.

Jakie są ukryte bogate sponsorki?

Oni po prostu potrzebowali się znowu połączyć. To są właśnie te ukryte znaczenia naszych kontaktów seksualnych. Wiecie państwo przecież, że seks można także uprawiać ze złości na tego kogoś, żeby tą osobę troszeczkę na sobie zemścić, na tej osobie wyrazić różne emocje i nie tylko. Oczywiście bogate sponsorki uznajemy za pozytywne myślenie. Też bardzo ważne jest w tym co my wiemy o seksie, jak my w ogóle rozmawiamy o seksie! Jak podchodzimy do różnych rzeczy związanych z seksualnością.

Czy ta kultura nas otacza?

To jest kultura seksualna, która nas otacza. Jest taka książka którą bardzo państwu polecę na końcu mojego wykładu. Na slajdzie będą wypisane wszystkie książki którymi będę się dzisiaj posługiwał. Z których jakoś tam zaczerpnąłem wiedzę do dzisiejszego wykładu. W książce Pamela Druckerman’a pt. „Dlaczego zdradzamy. Światowy atlas niewierności” kobieta cytuje tam Adama Górnika z Nowego Yorku, który opisuje tam sytuację, kiedy była zdrada. Znacznie spokojniej przyjmują kłamstwa i jak pokazuje – taką różnicę właśnie.

Bogate sponsorki – najlepsze przykłady

Myślę, żę w kulturze seksualnej między na przykład Ameryką a Francją my też żyjemy w jakiejś kulturze seksualnej. I tak jak kultura seksualna ona zawiera pewne normy wartości dotyczące też tego jak my zdradzamy. Czemu w ogóle o tym rozmawiamy? Jak podchodzimy do zdrady, co my myślimy o zdradzie? O zazdrości co myślimy i kulturze seksualnej? Też nam oczywiście dostarcza języka w Polsce. Słyszałem wielokrotnie na różnych spotkaniach, że w Polsce nie potrafimy w ogóle rozmawiać o seksie, bo nie mamy dobrego języka do rozmawiania o seksie. To niestety nadal bogate sponsorki mają się z kompletna bzdura. My mamy wspaniały piękny język i wystarczy go po prostu dobrze używać żeby fajnie o tym rozmawiać. To kultura seksualna.

bogate sponsorki

Jak ma się to do zdrady?

Też właśnie ona nam dostarcza języka, ale myślę że w kontekście zdrady i zazdrości to też jest istotne. Jak byście sobie sami pomyśleli, mianowicie jak w waszym środowisku traktuje się seks sponsorki. Jesteście z bardzo różnych środowisk. Niektórzy z was są studentami, jesteście pracownikami w korporacji, macie własne firmy, pracujcie w edukacji. W różnych obszarach pomagania i w tych małych środowiskach. Też to są różne kultury, które mają swoje normy i swoje wzory dotyczące seksualności. Kultura seksualna osób homoseksualnych jest troszeczkę inna niż kultura osób heteroseksualnych.

Jakie powinniśmy mieć podejście?

Szczególnie w podejściu na przykład ile razy zazdrościć osobom homoseksualnym. Związki homoseksualne na przykład dużo lepiej sobie radzą z uczuciem zazdrości. Mam wrażenie bardzo często, że podejście w ogóle do zdrady, do kontaktów z byłymi partnerami jest inne niż w niektórych związkach heteroseksualnych. Oczywiście nie jest to regułą. Ale zaczynając od zazdrości.. Co mówi nasza kultura o pani zasponsoruje pana? Z resztą To może za chwilę.. Ale zazdrość, myślę można podzielić na przetrwanie. Jeśli taką pierwszą klasyfikację można zastosować na taką zazdrość. Oczywiście zazdrość, która będzie adekwatna.

Jak właściwie wyglądają bogate sponsorki?

Jeśli siedzicie w pokoju ze swoim partnerem, partnerką, mężem, żoną w jakichkolwiek konfiguracjach i widzicie że to osoba na przykład cały czas coś robi na swoim smartfonie. Cały czas wysyła sms-y i pewnego razu w ten telefon upadł na ziemię i widzicie, że tam akurat w ostatniej wiadomości są same serduszka. Wtedy o taką osobę można być zazdrosnym. No chyba, że to było do przyjaciółki, która akurat powiedziała, że zakochała się. Chociaż to mi się wydaje naciągane na bogate sponsorki.

bogate sponsorki

O co dokładnie chodzi?

Może też być bardzo dokładna. Jeżeli widzicie taką sytuację, albo czytacie na przykład właśnie maila swojej partnerki, która napisała właśnie do swojego trenera na siłowni. Przykładem tu może być „czekam żeby znowu znaleźć się w twoich objęciach”. Jest to myślę zazdrość adekwatna. Są to sytuację, które trochę są na pograniczu gabinetu. Dlatego je przytaczam. Ale jeszcze zazdrość irracjonalna. Taka, która w której rzeczywiście nie ma podstaw, a jednak ją czujemy. Myślę, że to jest najbardziej ciekawe co się takiego dzieje w człowieku i dlaczego człowiek czuje się zazdrosny. Kiedy rzeczywiście nie ma do tego obiektywnych powodów.

Czemu bogate sponsorki są tak wulgarne?

Jeśli jesteśmy w temacie zazdrości.. Ponieważ tak jak powiedziałem, że pewnej kulturze seksualnie gdzieś język jest potwornie wulgarny. Jak się rozmawia z nimi o seksie, to naprawdę jest to bardzo trudne. Myślę że taki piękny sposób rozmowy na temat seks sponsorki i w ogóle o seksualności dostarcza nam „Kabaret Starszych Panów”. Jak ostatnio rozmawiałem ze studentami, to zacytowany fragment z „Kabaretu Starszych Panów”. Okazało się że nikt nie wie co to jest za kabaret, kim są ci ludzie, więc pomyślałem, że ma tu znaczenie różnica pokoleń.

Bogate sponsorki, a literatura

Nie ma się co dziwić. W każdym razie Kalina Jędrusik śpiewała taką piękną piosenkę Jeremiego Przybory s.o.s. i ona tam śpiewa „ratunku, ratunku na pomoc ginącej miłości…”. Proszę zauważyć proszę państwa ten mały fragment cipki. „Tętno ustanie zazdrość tak”. Oczywiście przed przygotowaniem się też ale, ponieważ jestem wielkim fanem, to będę testował ciebie, przebiorę się. Miłość bez zazdrości umiera, ona kona miłości. Miłość jest wkomponowana w zazdrość, tylko że tak ciekawie jest.

Na zakończenie..

Mianowicie jak ona jest skomponowana? Właśnie czy ona jest adekwatna? Czy ona jest irracjonalna? Są oczywiście inne piosenki dotyczące zazdrości, ale akurat pozwoliłem sobie zacytować tą, w stanie zazdrości. Wtedy miłość umiera, ponieważ myślę że w ogóle z zazdrością jest tak jak ze stresem. Trochę, że bogate sponsorki mają pewne poziomy. Jest taki poziom zero w którym w ogóle nie ma tych zazdrości. Myślę, że rzeczywiście wtedy umiera.

Następny Post

Poprzedni Post


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj!


Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 30 sekund!

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

© COPYRIGHTS 2016-2021 BY PaniZasponsorujePana.pl. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KONTAKT