Witamy serdecznie! W naszym serwisie znajdziesz ogłoszenia sponsorek, które chętnie zapłacą za sex spotkanie!Wszystkie dodane ogłoszenia są zweryfikowane!


Czy ogłoszenia towarzyskie dają zarobić?

Ogłoszenia towarzyskie same w sobie nie dają zarobić. Tytuł dla niektórych może być mylący. Natomiast bardziej tutaj chodzi o dodawanie siebie do takowych ogłoszeń. Przykładowo zakładamy konto na portalu (chyba wszystkim wam znanym) roksa.pl, tworzymy konto i dodajemy ogłoszenie. Dodajemy swoje zdjęcia, swój opis oraz na jaki seks się zgadzamy. Dodatkowo możecie taki profil zweryfikować, aby był wiarygodny, ponieważ możemy mieć wtedy większą popularność. A co za tym idzie? Więcej telefonów w sprawie seks spotkania! Oczywiście musicie określić się co do kwoty za takie spotkanie. Przeważnie ceny wahają się od 150 zł do 300 zł za godzinę spotkania, natomiast za całą noc jest od 2000 zł do 3000 zł. Te kwoty możecie sobie ustalać sami według własnych preferencji. Tylko musicie mieć świadomość, że im większa kwota tym mniejszy odzew, a czym mniejsza kwota to odzew większy – analogicznie. Można również na podstawie prób i błędów to ustalać zaczynając od wyższych kwot i powoli zjeżdżając do niższych, tak aby zobaczyć co się opłaca najbardziej. Ale jeśli zależy wam na szybkim zarobku i dużej “popularności”, to wtedy lepiej jest dać kwotę 150 zł za godzinę i na noc 2000 zł. Przynajmniej wtedy macie większą szansę na częstsze odbieranie telefonu 🙂

ogłoszenia towarzyskie

Możemy takie ogłoszenia towarzyskie dodawać, aczkolwiek od tego czy będziemy mieli odzew, czy nie zależy miejscowość w jakiej chcemy takową “usługą” się zajmować. Najłatwiej jest w największych miastach. Tam seks sponsorki dzwonią najczęściej do tego typu panów. Jest tam po prostu najwięcej karierowiczek, które mają pieniądze i przeważnie lubią wydawać je na sex. Z drugiej zaś strony, jeśli mamy daleko do sex sponsorki, dodanie takiego ogłoszenia ma sens. Przyjmujemy kobiety, które nam za to zapłacą do swojego prywatnego lokum. Ponieważ na naszej stronie pani zasponsoruje pana niekiedy dojazd jest “trudny”, zw względu na odległość jaką musimy pokonać. Dodatkowo musimy kupić paliwo lub drogi bilet, aby móc dojechać na takie spotkanie. Chyba, że kobieta chce nas zasponsorować na dłużej, wtedy oczywiście się to może opłacić.

Następny Post

Poprzedni Post


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj!


Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 30 sekund!

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

© COPYRIGHTS 2016-2020 BY PaniZasponsorujePana.pl. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KONTAKT