Czy sponsorki potrafią być nudne?

Pierwszy z tych filarów sponsorki to ciało, bo od tego się zaczyna, że my mamy ciało. Że ono czuje, że ona jest na mnie, że to nie jest skafander obleczony na nasze myśli. Jak jesteśmy niemowlętami to ona jest pierwszym takim kontenerem, który doświadcza czegokolwiek.. Emocji bardzo głębokich! One są takie niezróżnicowane tam.. Nie ma tego naszego ulubionego ego, czyli tej części sponsorki, która jest od tłumacza. Nazywa się „pani zasponsoruje pana”, ale całe to świadczenie emocjonalne to jest doświadczenie sponsorki. Poprzez ciało głowa to jest taki procesor, który to potem próbuje bronić. I jak zaczynamy rozwiązywać jakikolwiek problemy, czy w ogóle próbować coś ze sobą zrobić ze strony głowy to możemy tylko dojść do jej granic. Z tego co w pudełku jest bardzo zamknięte.

sponsorki

Czy tak zawsze działają sponsorki?

Tak jest, ponieważ jak zaczniemy uważać na to że mamy ciało zaczniemy jakoś dołączać do tego doświadczenia, które mamy na co dzień. Nagle okazuje się, że już w ogóle jesteśmy innymi istotami. W kulturze zachodniej ciało jest z definicji grzeczne. Co to są dwa spadkobierskie pomysły, a dokładnie akwinaty. Chodzi oto, że popędy, pragnienia, emocje to jest taka zwierzęca część natury.. Nie musi ona poddawać się kontroli i trzeba jakoś tak zdyscyplinować umysł. Bo przecież ona ma nas prowadzić do zbawienia czystości jakieś tam góry. Ma nas ciągnąć. My chcemy to zwierzę jakoś zostawić za sobą. Tylko po pierwsze dla pani zasponsoruje pana jest to myślenie bardzo religijne i bardzo takie nawet jednostronnie religijne. Po drugie słowo “sponsorki” ma ponad półtora tysiąca lat i może jest potrzebna jakaś weryfikacja, czy coś działa, nie działa lub sprawdziło się, czy się nie sprawdziło.

sponsorki

Wtedy też pani zasponsoruje pana?

To oczywiście dało dużo trudnej cywilizacyjnych nerwic.. Już nie mówię nerwica, ale chodzi mi o jakieś takie trudności sponsorki. Możemy jakoś oczywiście inaczej o sobie myśleć i w tym filarze, który nazwałam ciało i jest na to dużo miejsca. Takie rzeczy, które się w kulturze zachodu bardzo mało cieszą. To znaczy na odejście od performansu do osiągania przyjdzie czas, bo ciało chcę mieć dobrze, ciało chce czuć się bezpiecznie i nasycić się zmysłowo. Ciało ma w nosie, wiesz nasze rankingi. Ono jest bardziej szczęśliwe jak jesteśmy wyluzowani nad jeziorem i pijemy rano kawę i drzewa szumią, niż wtedy kiedy doświadczamy gwałtownego wzrostu ilości followersów na Instagramie.

sponsorki

Co wtedy proponują sponsorki?

Ono ma w nosie tą urbanizację w której nasze sponsorki chcą uczestniczyć. Dlatego proponuję od tego zacząć, a dopiero potem będzie czas na resztę. Czyli to od czego zaczęłyśmy sponsorki, że jakby rzeczy mają swój czas. Seks ma swój czas i w ogóle seks dla ludzkiego życia się zmienia.. I żeby tak troszeczkę pomyśleć o tym jak o kontynuacji. Seksualnie umieramy, seksualnie potem się dzieją różne rzeczy i właśnie seks to nie jest wydarzenie piątkowe. Z tymże tylko jakaś jedna z osób naszej egzystencji – nawet bym powiedziała. Potem idzie świadomość, uważność i świadomość. Oczywiście to dla jakości, która na szczęście jest popularyzująca. Chodzi o zrozumienie sponsorki, żeby na autopilocie w stresie podporządkowani byli z różnym naszym przemyśleniem.

pani zasponsoruje pana

Parę słów na koniec o pani zasponsoruje pana

Natomiast to nie jest najlepsze. Oferujemy pani zasponsoruje pana, żeby w ogóle mieć dobre w życiu emocje za sobą jeszcze z drugim człowiekiem. Seksualnie to trzeba gdzieś wyhamować i włączyć tą „uważność”, czyli wiedzę, czy budowanie doświadczenia i tak dalej. Piąty filar to rytuały, bo to jest takie najbardziej powiedzmy tantrycznie wschodnie. Patriotyczne też jest, czyli pomysł na to w obszarze seksualności. Bo rytuały zachodu to też mamy, czyli pomysł na to, że różne rzeczy są robione ciągle. Dokładnie chodzi o te rzeczy, które są pozbawione pewnej wyjątkowej otoczki i ich znaczeń, które my nadajemy. Robią się nudne i przestają karmić!

Następny Post

Poprzedni Post


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj!


Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 30 sekund!

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

© COPYRIGHTS 2016-2021 BY PaniZasponsorujePana.pl. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KONTAKT