Czy sponsorki roksa chcą płacić?

No właśnie! Czy sponsorki roksa tak naprawdę płacą za sex? Na pewno jest o ciekawe pytanie na które chcielibyśmy odpowiedzieć! W naszym serwisie ogłoszenia sponsorek są zweryfikowane, więc tutaj nie macie się czego obawiać! Inaczej z tym jest na innych portalach tj. roksa.pl.

sponsorki roksa

Jak to wygląda w praktyce?

W praktyce wygląda to tak naprawdę różnie. Zacznijmy od tego, że seks sponsorki możemy szukać na dwa sposoby. Pierwszym jest dodanie ogłoszenia towarzyskiego, natomiast drugim korzystanie z takich ogłoszeń mając nadzieje, że któraś z kobiet da nam propozycje zasponsorowania. Drugi sposób jest o wiele trudniejszy, bo mało kiedy spotykany. Jednak te panie mają niekiedy dość mężczyzn, którzy są dla nich niekulturalni i aroganccy. Wtedy potrzebują kogoś, kto jest pewny siebie i ma wysoką samoocenę. Dla takiej kobiety jest to dobre rozwiązanie, ponieważ sama zarabia na sex spotkaniach, a przy tym sponsoruje inną osobę. My na tym oczywiście tylko zyskujemy. Więc jeśli chodzi o sponsorki roksa to tak to właśnie wygląda.

sponsorki roksa

Sponsorki Roksa, a zysk

Nie od dziś wiadomo, że ta branża przynosi największe zyski. Jest to jak najbardziej prawda. Natomiast im osoba jest bardziej zamożna tym jest w stanie więcej zapłacić. Dlatego, gdy pani zasponsoruje pana, to nie zawsze musicie odmawiać 🙂 Z drugiej strony to jest też zależne od tego jaką jesteś osobą. Pisaliśmy już w tym artykule, że najlepiej być pewnym siebie, zdecydowanym i mającym wysoką samoocenę, bo wtedy łatwiej jest znaleźć sex sponsorkę, a przy tym bogatą. I tak pieniądze będzie można zarobić na tym zawsze. Nawet wtedy, gdy znajdziemy kobietę, która ma trochę mniej pieniędzy, ale nam dobrze zapłaci! Nie ma też co się obawiać o przyszłość, bo sex będzie zawsze na “topie”. Jest po prostu “branża” wysoce opłacalna. W innym artykule wspominaliśmy też o tym, że niektórzy mężczyźni zamiast pójść do pracy wolą zarobić na tego typu spotkaniach towarzyskich. Taka możliwość jak najbardziej jest. Nie ma też co tego “negować”, ponieważ jak wiadomo ludzie mają na głowie zadłużenia, brak pieniędzy.. Trzeba w jakiś sposób to rozumieć i takich osób nie odrzucać.

Następny Post

Poprzedni Post


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj!


Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 30 sekund!

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

© COPYRIGHTS 2016-2021 BY PaniZasponsorujePana.pl. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KONTAKT