Od kiedy istnieje sex za pieniądze?

Sex za pieniądze istnieje już nie od dziś. Jest to termin bardzo powszechny i bardzo stary. Wyładowywanie swojego napięcia seksualnego zawsze miało swoją cenę i tak jest do dziś. Często ludzie korzystają z tego typu “usług”. Niekiedy jest to uzależnienie, niekiedy po prostu samotność.

Ile kosztuje sex za pieniądze?

To zależy o kim mówimy. Bo możemy mówić o kobietach lub mężczyznach, którzy płacą za tego typu rzeczy. Oczywiście najwięcej pieniędzy zarabiają kobiety, ponieważ największy popęd seksualny mają mężczyźni. Bynajmniej tak się przyjmuje. A więc dla takiej pani tego typu praca może być żyłą złota. Ale głównie zależy, to od wieku oraz wyglądu. Najwięcej zarabiają kobiety, które są młode oraz ładnie wyglądają. Znaczenie może mieć też jak dobrze usługa została wykonana. Trzeba pamiętać, że ludzie są różni i różnie to oceniają. W przypadku mężczyzn gorzej to wygląda. Oni mają o wiele mniej klientek. Z racji tego sex sponsorki widujecie u nas na stronie. To kobiety, które mają przeważnie dużą ilość gotówki, którą chcą się podzielić nie mając przy tym czasu na związek. Nie zawsze są piękne, lecz motywacja jak wiadomo leży gdzie indziej.

sex za pieniądze

Ile osób z tego korzysta?

Wspomniałem wcześniej, że kobiety najczęściej się ogłaszają, że chcą zarobić oddając swe ciało. Tym samym można powiedzieć, że mężczyźni najczęściej korzystają z tego typu ogłoszeń. Niestety z tego powodu rzadko zdarza się że pani zasponsoruje pana. Najczęściej jest odwrotnie. Śledząc portale z ogłoszeniami towarzyskimi kobiet widać jak to wygląda. Przeważa tam płeć piękna i to zdecydowanie. Niekiedy bardzo ciężko dostrzec tam mężczyzn szukających seks sponsorki.

Podsumowanie

Jak we wszystkich branżach tak i w tej przeważa pieniądz. Fakt faktem, że na czymś trzeba zarobić. Jedni za coś płacą, natomiast ci drudzy na tym czymś właśnie zarabiają. Jaką drogę sobie obierzemy, to zależy już wyłącznie do nas. Nie wszyscy wstydzą się tego co robią. Niekiedy zakłamują rzeczywistość, ale się nie poddają. Starają się po prostu jak najwięcej zarobić na swojej wybranej pracy.

Następny Post

Poprzedni Post


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj!


Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 30 sekund!

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

© COPYRIGHTS 2016-2021 BY PaniZasponsorujePana.pl. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KONTAKT